KONTAKT

Zarezerwuj swój pobyt już teraz!

Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku SOPHIA-BRYZA

Numer konta:

SOPHIA Rehabilitacja-Wypoczynek-Turystyka sp. z o. o.
82 1090 1711 0000 0001 5491 2646

plaża wieczorem
wzór kwiatek

Skorzystaj z poniższego formularza, odpowiemy na twoje zapytanie tak szybko jak to możliwe!

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Temat wiadomości

  Liczba gości

  Data przyjazdu

  Data wyjazdu

  Treść wiadomości


  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka Prywatności oraz Warunki Korzystania firmy Google.

  Szanowni Państwo

  Administratorem danych osobowych jest SOPHIA Rehabilitacja-Wypoczynek-Turystyka sp. z o. o., mieszcząca się w Sarbinowie przy ul. Plażowej 4. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane do nas zapytanie. Przetwarzanie odbywa się na podstawie artykułu 6, pkt. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego dalej Rozporządzeniem).

  Państwa dane osobowe udostępnimy jedynie dostawcy usług informatycznych, aby możliwe było ich przesłanie do naszego ośrodka. Nie będą przekazywane do podmiotów trzecich. Będziemy je przetwarzać i przechowywać przez okres 6 miesięcy od chwili ich podania.

  W każdej chwili mogą Państwo uzyskać dostęp do Państwa danych, dokonać ich poprawy, usunąć lub ograniczyć zakres danych, które będziemy mogli przetwarzać. Mogą Państwo również sprzeciwić się przetwarzaniu oraz w każdej chwili cofnąć zgodę na ich przetwarzanie. Gdy uznają Państwo, że Państwa dane nie są u nas bezpieczne, mogą Państwo złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Dane podają Państwo dobrowolnie, ale w przypadku braku zgody na ich przetwarzanie, nie będziemy mogli odpowiedzieć na Państwa zapytanie. Decyzji nie będziemy podejmować automatycznie, każde zapytanie zostanie obsłużone przez naszego pracownika oraz nie będziemy profilować Państwa danych.