Informacja w związku z pandemią SARS-CoV-2

Szanowni Goście,

Otrzymujemy wiele telefonów i wiadomości z pytaniami o planowaną działalność w 2021 roku, o to kiedy będzie można do nas przyjechać. Pierwsze tegoroczne turnusy rehabilitacyjne oraz pozostałe pobyty z naszej oferty planowane są na kwiecień. Czekamy na Państwa!

Jednocześnie chcielibyśmy Państwa zapewnić, że w trosce o Państwa bezpieczeństwo w Ośrodku utrzymywane są najwyższe standardy higieny:

  • części wspólne budynków oraz klamki są starannie czyszczone i dezynfekowane dwa razy dziennie;
  • wdrożyliśmy dodatkowe procedury dezynfekcji rąk przez nasz personel;
  • posiłki są przygotowywane w sterylnych warunkach, a pracownicy kuchni zabezpieczają nos, usta i dłonie przed kontaktem z żywnością, używając w tym celu jednorazowych środków higienicznych.

Ponadto wdrożyliśmy wszelkie wytyczne sanitarne, która są obecnie obowiązkowe dla ośrodków rehabilitacyjnych.

Ci z Państwa, którzy odwiedzają nas w tym roku po raz kolejny, wiedzą, że troska o Państwa komfort jest i zawsze była dla nas priorytetem. Dzięki zastosowanym przez nas środkom nie stwierdzono żadnych przypadków COVID-19 na terenie naszego obiektu od początku pandemii. W razie jakichkolwiek pytań związanych z zaplanowanym pobytem, pozostajemy do Państwa dyspozycji. Tym z gości, którzy z jakiegoś powodu nie zdecydują się nas odwiedzić w zaplanowanym terminie, umożliwimy przełożenie pobytu na dogodny dla Państwa termin.